System ANTY-PTAK

 

Oferujemy Państwu montaż systemów odstraszających ptaki :

* Anty ptak - kolce - to najbardziej popularna forma zabezpieczeń. Bardzo wysoki standard wykonania powoduje, że zabezpieczenia nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Zabezpieczenia tego typu najlepiej sprawdzają się na: gzymsach, parapetach, rynnach, balustradach, daszkach, wnękach.

* Gel Bird Proof jest trwałym, nietoksycznym, lepkim odstraszaczem ptaków, który można stosować na gzymsach, parapetach, kalenicach i krokwiach oraz w wielu innych miejscach pod dachem i na zewnątrz gdzie ptaki uparcie przysiadają lub nocują. Stosując zgodnie z instrukcją, przezroczysty odstraszacz Bird Proof potrafi skutecznie zniechęcić gołębie, wróble, i inne naprzykrzające się ptaki do siadania i nocowania, czy też powrotu do miejsca zastosowania przez okres do roku czasu.

Żel Bird Proof to bezpieczna, przezroczysta substancja, którą stosuje się w miejscach gdzie ptaki siadają, nocują i się gnieżdżą. Jest to substancja nietoksyczna, więc bezpieczna w użyciu i nieszkodliwa dla ptaków, jeśli zostanie użyta zgodnie ze wskazówkami. Także, ze względu na unikalną formułę żel ten zachowuje skuteczność przez okres do roku (w większości warunków atmosferycznych) i dlatego ptaki uczą się unikać obszarów aplikacji żelu i szukają nowych miejsc do nocowania. Wielu ekspertów od walki ze szkodnikami poleca żel Bird Proof jako najlepszy sposób na pozbycie się problemu z uporczywymi ptakami.

Zastosowanie:
- rynny, spady rynnowe,
- strome krawędzie dachów, okapy i wypusty okien mansardowych,
- kominy,
- balkony,
- rzeźby, powierzchnie pofałdowane,
- zwieńczenia kolumn,
- podświetlane reklamy, znaki, neony, litery i podobne struktury,
- mocowane napisy naścienne,
- ozdobne występy,
- rozety, okienka,
- dzwonnice, wieżyczki,
- ściany parapetowe lub zapory ogniowe.

Szczególnie polecany dla obiektów zabytkowych.

  • Zdjęcie: 1.jpg